Kıl Dönmesi Tedavi Tedavi Fiyatı

Mikro sinüsektomi ameliyatı hastalığın asıl sebebi olan kıl yumağının (pilonidal sinüs) çıkarılabilecek en küçük cilt kesisinden giriş delikleriyle birlikte çıkarılması işlamidir. Ameliyatın temel mantığı hasta en az iş gücü kaybı, en az ağrı ve en az tekrar ile tedavi etmektir. Yaralanma çok daha küçük olduğu için bu avantajlara ek olarak daha az iz kalmaktadır. Mikro Sinüsektomi  ameliyatından kanama riski çok daha azdır, ameliyat sonrası iltihap çok seyrek görülür. Mikro sinüsektomi yöntemini ayrıntılı bir şekilde incelemeden hangi yöntemle ameliyat olacağınıza karar vermemelisiniz. Aşağıdaki videoda yöntemin uygulanışını göreceksiniz.

Mikro Sinüsektomi Video
Op. Dr. Atilla KAYA’nın anlatımı ve uygulaması ile aşağıdaki videoda üstünlüklerini göreceksiniz.

   Paylaş

6 Responses “Mikro Sinüsektomi Ameliyatı İzle”

  1. marjinal1 Diyorki:

    hocam bende de kıl dönmesi sorunu cıktı amelıyat olmam gerekiyor ama yakın çevremden bi kişi soğanı haşlayıp oraya koyup bi müddet böyle yaparsam geçeceğini söyledi o da tv de bir sağlık programından öğrenmiş. sizce ne kadar doğrudur??
    Op.Dr Atilla KAYA
    kıl dönmesinde oluşan sinusun mutlaka cerrahi olarak çıkarılması gerekir,yoksa hastalığın tedavisinden bahsedilemez.söyledğiniz türde uygulamalar kıl dönmesinde apseye neden olup başınıza daha çok iş açabilir.tedavi için mikrosinusektomi yöntemini araştırmanızı öneririm

  2. ozlen yilmaz Diyorki:

    hocam ben 25 yasinda bir bayanim.uzun zamandir kuyruk sokumumda nohut kadar sislik vardi ama cok fazla ilgilenmiyordum dun agri oldu oturdukca baktim sislimj kaybolmus delik olmus igne ucu kadar eger kil donmesi ise ameliyat gerekirse benim 3 yas ve 3 aylik 2 kizim var emziriyorum ameliyattan sonra 15 n y uzustu yatmak gerekiyor ve iyilesme sureci 4 ayi buluyormus bebegm emiyor ne yapmam gerekiyor ertelersem bisey olurmu.agrim var oturdukca şislik akinti yok.tesekkur ederim
    Op.Dr.Atilla KAYA
    klasik yöntemlerle ameliyat olursanız uzun sürer.ama microsinusectomi yöntemi ile tedavinizi yaptırırsanız hemen işinize ,çocuklarınızın bakımına dönebilirsiniz.hiç bir şeye ara verip istirahat etmenize gerek yok.kliniğimizde muayene ücretsiz gelin değerlendirelim,tedavinizi microsinusectomi ile yapabiliriz

  3. gkn Diyorki:

    hocam bu yeni amelıyat yontemıyle ılgılı nasıl randevu alıyoruz
    Op.Dr.Atilla KAYA
    medicalart.com.tr den siz en yakın şubemizden randevu alabilirsiniz.

  4. Çaresiz:( Diyorki:

    hocam ıyı gunler yaklaşık 3 senedir kıl donmem war ama ılk zamanlarkı gıbı apse yok ıltahap ta sızce hangı amelıyatı olmam lazım ?
    Op.Dr.Nizam KURTDERE
    ww w.nizamkurtdere.com da kıl dönmesi ameliyatları hakkında geniş bilgiler var okuyup size en uygun olanını yaptırabilirsiniz.

  5. karakıl Diyorki:

    2 senedir kıl dönmem var 2 sene önce apseyi aldırdım ama ameliyet olmadım . şu anda mikro sinüsektomi yöntemiyle tedavi olabilir miyim ?
    Op.Dr.Nizam KURTDERE
    Çok yayılmamışsa olabilirsin.

  6. alijimi Diyorki:

    hocam iş kaybı istemediğim için bu ameliyat yöntemine ne kadar güvene bilirim ve iş kaybı yaşamak istemiyorum
    Op.Dr.Atilla KAYA
    diğer ameliyatlara güvendiğiniz kadar

Uzmanımıza Soru Sor

kodok

Kıl Dönmesi Kategorisi: Kıl Dönmesi Ameliyat