online randevu tedavi ücretleri

Ameliyatsız Kıl Dönmesi

Keşke başlıkta yazdığı kadar basit olabilse, gerçi birileri ve para gözlere göre bu oldukça mümkündür. Hatta öyleki sattıkları bitkisel karışım, krem, kapsül vs ile hastalığı iyileştirdiklerini iddia ederler. Bir düşünün arkadaşlar bir bitkisel karışım içiyorsunuz sonra makat kısmında cilt altında birikmiş olan kıl yumağı kayboluyor. 🙂 Komik dimi evet maalesef komik ama gel görki halkımız cerrahi yöntemlerden korkusu, düşük fiyattan hoşlanması nedeniyle dolandırıcılara çok fazla malzeme veriyor. Bizler inanıp onları almasak onlarda bu işlere tevessül etmezler. Neyse konumuza dönecek olursak ameliyatsız kıl dönmesi tedavisi olur mu?

Kıl Dönmesi Tedavi

Ameliyatsız Kıl Dönmesi Tedavisi Olmaz
Neden olmaz ya radyo frekansla bilemedin lazerle yap gitsin diyenler mutlaka olacaktır. Lazer yada radyo frekans cilt altındaki kıl yumağını çıkaracak kadar henüz gelişmediler. Belki ilerleyen zamanlarda geliştirilecek olan farklı başlıklar ile mümkün hale gelebilir ama şuan için onları bir kenara bırakalım.

İyiki Mikro Sinüsektomi Yöntemi Var
Kıl dönmesi yalnızca ameliyatla tedavisi mümkün bir hastalıkır. Bizler ise en sıkıntısız kıl dönmesi ameliyatını bulmamız gerekir. Bilim adamları tarafından geliştirilmiş yaklaşık 10 farklı ameliyat türü vardır. Bir çoğu ciddi anlamda hastayı ciddi sıkıntıya sokması nedeniyle uygulanması son bulmuştur.

İki Ameliyatı Karşılaştıralım
Uygulanan bir ameliyat yöntemi olan Flap kıl yumağını çıkarmak için toplamda 28cm alan kesiliyor. Birde Idea Klinik Kıl Dönmesi Tedavi Merkezi hekimlerinin geliştirdiği Mikro Sinüsektomi toplamda 4cm alan kesilerek kıl yumağı çıkarılıyor. Aşağıdaki resimde soldaki Mikro Sinüsektomi sağdaki ise Flap ameliyatından görüntülerdir.

Ameliyatız Kıl Dönmesi

Ameliyatsız Kıl Dönmesi Yapılır Diyenlere
Madem ameliyatsız bitkisel karışımlar, kapsül vs ile tedavi ediliyorda yukardaki adamlar hastaya garezlerimi var? Değerli arkadaşlar paranızıda sağlığınızıda basite almalarına izin vermeyin. Bizler Idea Klinik olarak ameliyatınızı 10 dakikada yapıp evinize dönmenizi sağlıyoruz. Yatma gereği olmayan bir yöntem olan Mikro Sinüsektomi sonrası hastamız hiçbir sıkıntı yaşamaz. 6 şubemizde de kıl dönmesi tedavisi yapılmaktadır.
~

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kıl Dönmesi © 2017